Rating is disabled

چگونه بهترین کرم ضد آفتاب در آغاز تابستان انتخاب کنم؟

[vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

انتخاب کرم ضد آفتاب با SPF مناسب پوست

در آغاز فصل تابستان همواره نگرانی از پوست بیشتر می شود و انتخاب یک کرم ضد آفتاب مناسب یکی از حیاتی ترین نکاتی است که هر فرد باید بداند، با ما در این مطلب همراه باشید !

در هنگام خروج از منزل شما احتیاج دارید که به ضررهای نور آفتاب توجه نمایید و از قرارگرفتن در معرض نور مستقیم خورشید جدا خودداری کنید.

ولی با استفاده از کرم ضدآفتاب مناسب به اندازه کافی و حداقل نیم ساعت قبل از ترک محل زندگی یا کار بهترین راه برای محافظت از امواج سرطان زا و مضر برای زیبایی شما میباشد.

انتخاب کرم ضد آفتاب با SPF مناسب

هنگام خروج از منزل شما در معرض امواج فرابنفش UV قرار دارید که این امواج باعث سرطان می‌گردد. استفاده از کرم ضد آفتاب با spf بالای ۱۵ به صورت روزانه برای دفع و کاهش آسیب ها کاملا ضروری میباشد.

که برای انتخاب کرم ضد آفتاب مناسب به نوع پوست شما، مراجعه به پزشک متخصص صحیح ترین گزینه پیش روی شما میباشد.

لازم به ذکر است که برای انتخاب کرم ضد آفتاب مناسب پوست شما، باید به این مسئله توجه داشت که SPF بین ۳۰ تا ۷۰ بهترین مقدار برای پوست شما می باشد. کرم های ضد آفتاب با SPF (اس پی اف) 30 ۹۷ درصد از امواج UV را دفع می گرداند.

همچنین این مسئله قابل ذکر است که SPF (اس پی اف) بالای 70 برای شما مناسب نباشد. به این دلیل که در این حالت شما محافظت بیشتری از پوست خودتان نمی نمایید ولی هزینه بیشتری را انجام می دهید.

برای مثال کرم ضد آفتاب با SPF (اس پی اف) ۵۰، ۹۸ درصد امواج را دفع می نماید و کرم ضد آفتاب با SPF (اس پی اف) ۱۰۰، ۹۹ درصد امواج را دفع می نماید.
توصیه های پزشک متخصص مرکز پوست، مو و زیبایی ویولت برای خرید کرم ضد آفتاب با SPF مناسب

اگر برای پوست خود ارزش قائل هستید و همیشه دنبال این هستید که ظاهر و سلامت پوست خود را حفظ کنید لطفا قبل از خرید کرم ضد آفتاب از یک پزشک متخصص مشورت بگیرید.

زیرا وجود کالاهای تقلبی و با کیفیت پایین ولی با تبلیغات گسترده باعث میشود که استفاده از کرم ضدآفتاب به سلامت پوست شما آسیب برساند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][/vc_column][/vc_row]

Frame 4

کلینیک زیبایی ویولت

مرکز تخصصی ویولت کلیه خدمات پوست، لاغری و لیزر را در محیطی آرام و دلنشین همراه با پرسنل مجرب، از طریق جدیدترین و به روز ترین دستگاه های دنیا ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *