از بین بردن چین و چروک صورت

btox e1565084063667

چین و چروک صورت

اولین علائم پیری اغلب چین و چروک در اطراف چشم، پیشانی، گونه ها و لب ها است. چروک ها یک ویژگی طبیعی از چهره انسان هستند. اما بسیاری از مردم احساس می کنند که چین و چروک باعث می شوند که آنها خسته یا پیرتر شوند.

برای کاهش ظاهر چین و چروک، برخی از مردم برای تزریق،در مرکز زیبایی ویولت، بوتاکس را انتخاب می کنند. این تزریق ها اغلب توسط نام های تجاری خود مانند بوتاکس ®، Dysport ® یا Xeomin ® نامیده می شود. تزریق ها ماهیچه های خاصی را در چهره آرام می کنند و برخی از چروک ها برای یک دوره زمانی کمتر قابل توجه می شوند.

انواع چین و چروک ها

دو نوع از چین و چروک وجود دارد:

چین و چروک پویا
خطوط چین و چروک عمیق و دائمی

چین و چروک پویا

چین و چروک های پویا بوسیله عضلات صورت که هنگام لبخند، خنده،خستگی و اخم حرکت می کنند بوجود می آید. این ها اغلب در اطراف لب ها، در پیشانی و بین ابروها قرار دارند. همچنین چروک های پا کلاغی که کنار پلک های شما ایجاد میشوند از این دسته هستند.

هر کس با چروک های پویا متولد می شود. با بالا رفتن سن شما، این چروک ها عمیق تر می شوند. توکسین بوتولینوم (بوتاکس) باعث میشود که این خطوط کمتر دیده شود که تاثیری زیادی در زیبایی شما دارد.

خطوط چین و چروک عمیق و دائمی

خطوط چین و چروک عمیق در اثر از بین رفتن کلاژن در پوست بوجود می آیند.

کلاژن، پروتئین موجود در زیر و درون لایه های عمیق پوست است. پیری و نور خورشید باعث کاهش و از بین رفتن کلاژن در زیر پوست می شود.

بدلیل از رفتن کلاژن ، پوست روی صورت شما کشیده  شده و سفت می شود و خطوط چین و چروک عمیق در ظاهر شمابوجود می آید. بوتاکس خطوط و چین و چروک ها را پاک نمی کند. ولی باعث میشود که ظاهر بهتری نسبت به قبل پیدا کنید.

Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.