Rating is disabled

فاصله بین جلسات موهای زائد

لیزر موهای زائد یک راهکار طولانی مدت جهت برطرف کردن موهای ناخواسته می‌باشد. پرتوهای نور لیزر منجر به آسیب فولیکول مو می‌شود و رشد مو را متوقف می‌نماید. جهت دستیابی به نتیجه مطلوب چندین جلسه درمان نیاز است، فاصله زمانی بین جلسات لیزر با توجه به منطقه‌ی تحت درمان کمی متفاوت می‌باشد، در ادامه این مقاله به توضیحاتی راجع به فاصله بین جلسات لیزر درمانی می‌پردازیم.

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

برای اینکه نتیجه مطلوب از لیزر موهای زائد کندلا حاصل شود، ضروری است که فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد مناسب باشد. در صورتی که تعداد و فاصله جلسات به درستی رعایت شود، این اطمینان به شما داده می شود که می توانید از شر 90 درصدی موهای صورت و بدن خود رهایی یابید. در ادامه تعداد جلسات بسته به ناحیه آورده شده است.

رفع قطعی موهای زائد

لیزر موهای زائد ناحیه صورت و گردن

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز: 6 تا 8 جلسه

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد: 4 تا 6 هفته

صورت و گردن جزء مناطقی هستند که اکثر افراد در اولین قدم جهت لیزر مو آن اقدام می‌نمایند. خانم‌ها و آقایان هر دو به لیزر موهای گردن و صورت علاقه مند می‌باشند زیرا موهای این ناحیه در معرض دید هستند و اصلاح موهای این مناطق نشانه‌ای از تمیزی و بهداشت فردی محسوب می‌شود. در گذشته از روش‌هایی مانند کرم موبر، اپیلاسیون و یا سایر راهکارهای اصلاح جهت برداشتن موهای این ناحیه استفاده کرده‌اید، به احتمال زیاد فولیکول‌های مو این مناطق در گذشته آسیب دیده‌اند و اکنون به جلسات لیزر کمتری نیاز خواهد بود.

صورت و گردن جزء مناطق هورمونی محسوب می‌شوند، مناطق هورمونی نسبت به سایر مناطق به جلسات لیزر بیشتری احتیاج دارند بنابراین توصیه می‌شود 6 تا 8 جلسه درمان با فواصل زمانی 4 تا 6 هفته را جهت لیزر درمانی صورت و گردن اختصاص دهید، این زمان جهت رشد نسبی فولیکول‌های مو بین دو جلسه درمان نیاز می‌باشد. با اینکه ممکن است تعداد جلسات درمان و روند درمان طولانی مدت به نظر برسد اما در انتها به نتایج طولانی مدت ختم خواهد شد. لازم به ذکر است که سالی 1 الی 2 بار جلسات درمان جهت حفظ نتایج ضروری می‌باشد.

لیزر موهای زائد قسمت بیکینی

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز: 5 تا 10 جلسه

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد: 4 تا 6 هفته

موهای ناحیه بیکینی یکی دیگر از قسمت‌هایی می‌باشد که افراد بسیاری تقاضای لیزر درمانی موهای زائد این ناحیه را دارند. بیکینی نیز مانند صورت و گردن جزء مناطق هورمونی بدن محسوب می‌‌شود و نیاز به جلسات لیزر درمانی بیشتری دارد. توصیه می‌شود با توجه به ضخامت و جنس موها 5 تا 10 جلسه درمان با فواصل زمانی 4 تا 6 هفته را جهت برطرف کردن موهای زائد ناحیه بیکینی اختصاص دهید. با اینکه ممکن است حدود 1 سال طول دوره‌ی درمان شما زمان نیاز داشته باشد اما در قبال نتایج دائمی که برای شما به همراه خواهد داشت زمان مناسبی می باشد.

در مورد مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد بیشتر بدانید.

لیزر موهای زائد زیر بغل

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز: 6 تا 8 جلسه

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد: 4 تا 6 هفته

ناحیه زیر بغل یکی از قسمت‌هایی است که رشد موها در آن ناحیه سریع می‌باشد، حتماً برای شما هم پیش آمده است که امروز موهای زیر بغل خود را اصلاح می‌نمائید و فردا صبح شاهد رویش دوباره موها هستید، موهای ناحیه زیر بغل در هنگام پوشیدن لباس‌های بدون آستین و یا در هنگام رفتن به استخر و باشگاه یکی از معضلات بهداشتی محسوب می‌شود. این ناحیه به دلیل هورمونی بودن بعد از سن بلوغ شروع به رویش مو می‌نماید بنابراین باید حدود 6 تا 8 جلسه درمان با فواصل زمانی 4 تا 6 هفته را برای از بین بردن موهای ناحیه زیر بغل اختصاص دهید.

لیزر موهای زائد کمر و قفسه سینه آقایان

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز: 5 تا 7 جلسه

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد: 4 تا 6 هفته

ناحیه کمر و قفسه سینه  لیرز موهای زائد در مردان قسمت‌هایی می‌باشد که رشد مو در آنها سریع می‌باشد. تعداد جلسات لیزر در این نواحی با توجه به تراکم موها محاسبه می شود اما در اکثر آقایان با 5 الی 7 جلسه درمان به فواصل زمانی 4 تا 6 هفته می‌توان به مرحله حذف موهای زائد کمر، سینه و شکم رسید.

لیزر موهای زائد پاها و دست‌ها

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز: 3 تا 6 جلسه

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد: 4 تا 6 هفته

سایر مناطق بدن به جز مناطق هورمونی به جلسات درمانی کمتری جهت لیزر نیاز دارند، برای دست و پا معمولاً 3 تا 6 جلسه درمان با فواصل زمانی 4 تا 6 هفته می‌تواند به نتایج مطلوبی برسد.

هزینه لیزر موهای زائد مردان

کلام آخر

تعداد جلسات مورد نیاز و فاصله‌ی بین جلسات که در این مقاله به تفکیک قسمت‌های مختلف بدن ذکر شد، زمان‌هایی تقریبی هستند که در افراد مختلف با توجه به جنسیت، سن، نوع پوست و مو و سایر عوامل ممکن است کمی متفاوت باشد، بنابراین پیش از شروع درمان ابتدا باید تحت ویزیت و معاینه پزشک متخصص پوست و مو قرار بگیرید تا جدول زمانی تقریبی تعداد جلسات درمان و فواصل بین جلسات درمانی را برای شما ترسیم نماید.

ممکن است با مطالعه‌ی تعداد جلسات درمان و مدت زمانی که باید برای به سرانجام رسیدن نتایج منتظر بمانید دلسرد شوید اما اگر به دور انداختن همیشگی تیغ اصلاح و پایان سوزش‌های اپیلاسیون کمی بیاندیشید به طور حتم نظرتان تغییر می‌نماید و جهت رزرو اولین نوبت در کلینیک لیزر مو در گیشا اقدام می‌نمائید.

Frame 4

کلینیک زیبایی ویولت

مرکز تخصصی ویولت کلیه خدمات پوست، لاغری و لیزر را در محیطی آرام و دلنشین همراه با پرسنل مجرب، از طریق جدیدترین و به روز ترین دستگاه های دنیا ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *