Rating is disabled

بلفاروپلاستی

آیا می دانید بلفاروپلاستی چیست و چه کاربردی دارد؟

از انواع جراحی لیفت صورت می توان به بلفاروپلاستی اشاره کرد. این جراحی به منظور زیباتر کردن و جوان سازی درقالب بلفاروپلاستی پلک پایین و پلک بالا صورت می گیرد. از طریق این روش درمانی می توان افتادگی در پلک ها، حالت خواب آلود، پف کرده و بد فرم شدن پلک ها در اثر تجمع چربی در اطراف پلک را درمان کرد. امروزه روش های بسیار جدید و کارآمدی برای انواع جراحی جوان سازی پلک وجود دارد؛ از این میان می توان به روش های بلفاروپلاستی بدون جراحی اشاره کرد. این گزینه مناسب افرادی است که نمی توانند از روش های بلفاروپلاستی تهاجمی استفاده کنند و می خواهند عوارض عمل بلفارو پلاستی را به حداقل برسانند.

بلفاروپلاستی پلک پایین برای جوان سازی و رفع ناهمواری های نا متعارف، به دلیل تجمع چربی در هر سن و سالی و یا لاغری گونه دراثر کهولت سن صورت می گیرد.برای رفع ناهمواری هایی که بر اثر تجمع چربی به وجود آمده اند، تنها با اعمال برش بر سطح داخلی پلک و بدون نیاز به برش های عمقی، جراحی صورت می گیرد. برش سطح خارجی پلک زمانی لازم است که پزشک معالج نیاز به برداشت پوست داشته باشد.

بلفاروپلاستی

جراحی بلفاروپلاستی اصولا در کنار بی حسی های موضعی انجام می شود. کشیدن بخیه ها نیز چهار الی شش روز پس از عمل بلفاروپلاستی صورت می گیرد. هم چنین نکات مراقبتی پس از جراحی بلفاروپلاستی بسیار حائز اهمیت هستند.

از عوارض عمل بفاروپلاستی می توان به ۶ مورد شایع تر اشاره کرد:

  • ایجاد کبودی دور چشم و تورم پلک ها
  • احتمال باز شد جای زخم ها
  • از بین رفتن تقارن میان پلک ها
  • اصلاح بیش از حد پلک ها
  • احتمال بروز مشکل خشک شدن در چشم ها
  • احتمال بروز دو بینی و تار شدگی محدوده دید

آیا بلفاروپلاستی حتما نیاز به برش در سطح پوست دارد؟!

ایجاد برش های سطحی در پلک پایینی جهت برداشتن لایه های چربی و بریدن پوست اضافی در این عمل بسیار طبیعی است.

Frame 4

کلینیک زیبایی ویولت

مرکز تخصصی ویولت کلیه خدمات پوست، لاغری و لیزر را در محیطی آرام و دلنشین همراه با پرسنل مجرب، از طریق جدیدترین و به روز ترین دستگاه های دنیا ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *